PREORDER
Ku De Gras 262 shot compound 1.3g
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: A764
- Weight: 24.00kg
- Dimensions: 990.00cm x 300.00cm x 185.00cm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 109
£484.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 2900g |
| Tube Size | 25mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 262 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 115 seconds. |
| Firing Patterns | FAN & Vertical Firing Aerial |
Tags:
compound 1.3g