New
PREORDER
Leviosa 64 Shot Barrage 1.3g
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: A810
- Weight: 4.60kg
- Dimensions: 380.00cm x 240.00cm x 150.00cm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 4
£119.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 981.6g |
| Tube Size | 25 & 30mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 64 |
| Distance | 15 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 60 seconds. |
| Firing Patterns | Fan and straight effects |
Tags:
Barrages 1.3