New
PREORDER
Rapture 80 Shot Barrage 1.3g
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: 1023
- Weight: 4.20kg
- Dimensions: 330.00cm x 300.00cm x 150.00cm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 2
£119.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 981.6g |
| Tube Size | 25 & 30mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 80 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 80 seconds. |
| Firing Patterns | Fan and straight effects, MULTI-ANGLE, MULTI-EFFECT |
Tags:
Barrages 1.3