New
PREORDER
Sky Wars 100 Shot Barrage 1.3g
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: A100
- Weight: 12.00kg
- Dimensions: 300.00cm x 300.00cm x 305.00cm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 3
£149.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 996g |
| Tube Size | 20 & 25mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 100 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 60 seconds. |
| Firing Patterns | Straight effects, MULTI-ANGLE, MULTI-EFFECT |
Tags:
Barrages 1.3