New
PREORDER
Star Struck 25 Shot Barrage
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: A010
- Weight: 1.90kg
- Dimensions: 184.00mm x 184.00mm x 227.00mm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 3
£54.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F2 |
| NEC Powder Weight | 475g |
| Tube Size | 30mm |
| Classification Type | 1.4g |
| Shots | 25 |
| Distance | 15 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 50 seconds. |
| Firing Patterns | Straight |
Tags:
Barrages-1.4