New
PREORDER
System Override 100 shot compound 1.3g
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: TW630
- Weight: 18.70kg
- Dimensions: 555.00mm x 385.00mm x 240.00mm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 9
£319.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 1900g |
| Tube Size | 30mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 100 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 60 seconds. |
| Firing Patterns | FAN & Vertical Firing Aerial |
Tags:
compound 1.3g