New
PREORDER
Perpetual motion 600 Shot 1.3g Compound
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: PR0600
- Weight: 22.00kg
- Dimensions: 760.00mm x 670.00mm x 160.00mm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 2
£649.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 3960g |
| Tube Size | 20mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 600 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 4 mins 20 secs |
| Firing Patterns | Mixed |
Tags:
compound 1.3g