New
PREORDER
Master Class 300 Shots 1.3g Compound
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: MC0600
- Weight: 28.00kg
- Dimensions: 1,080.00mm x 330.00mm x 1,825.00mm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 1
£499.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 3861g |
| Tube Size | 25mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 300 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 110 secs |
| Firing Patterns | Mixed |
Tags:
compound 1.3g