New
PREORDER
Rebellion 200 Shots 1.3g Compound
- Stock: PREORDER
- Brand: Pyroworx Fireworks
- Model: CE200
- Weight: 17.00kg
- Dimensions: 510.00mm x 340.00mm x 150.00mm
- Location: swansea
190 samples sold
Product Views: 2
£274.99
More from this brand
| Product Information | |
| Category Types | F3 |
| NEC Powder Weight | 1620g |
| Tube Size | 22mm |
| Classification Type | 1.3g |
| Shots | 200 |
| Distance | 25 Meters |
| Noise Rating | High |
| Duration | Approx. 101 secs |
| Firing Patterns | Mixed |
Tags:
compound 1.3g